Pivnice Šutka na Facebooku

Vložte e-mail pro odběr menu:

Pivnice Šutka
Čimická 442/33,
182 00 Praha 8 - Troja
[ukázat na mapě]

tel.: +420 284 685 543

info@sutka.cz

otevírací doba:
pondělí - sobota: 11:00-23:00
neděle: 11:00 - 22:00

Figo restaurant
-
Pivnice Šutka

O nás

Máte chuť na výborný oběd? Rádi si užíváte atmosféru sportovních přenosů? Nebo si jen chcete po dlouhém dni v práci odpočinout a popovídat si s přáteli u skvělého piva? V každém případě je pro vás tou nejlepší volbou Šutka - moderní česká pivnice v Praze-Troji.

Klíčovou položkou v jakékoliv pivnici je pochopitelně pivo. V Šutce se držíme toho nejlepšího z české pivovarské tradice a čepujeme Gambrinus 11°nepasterizovaný. Lahodně hořké a báječně pitelné pivo s hutnou pěnou si vás získá už po prvním doušku; přesvědčte se o tom sami!

Kromě piva je naší pýchou i kuchyně. Vaříme klasická a poctivá česká jídla. Naše hotovky jsou vyhlášené a zcela neskromně si troufáme říci, že v širokém okolí nenajdete lepší nabídku. I pokud chcete jen nějakou chuťovku k pivu, budete spokojeni: V naší nabídce naleznete kromě jiného i domácí uzená žebra, domácí uzený bok, domácí klobásy a fantastickou libovou domácí tlačenku. V době obědů se v Šutce samozřejmě nekouří.

Sportovní přenosy jsou v posledních letech stále populárnější a v Šutce poskytujeme fanouškům sportu co nejvyšší divácký komfort. K dispozici jsou dvě velké plazmové obrazovky, na nichž můžete sledovat dění na stadionech a hřištích z celého světa. A protože chceme hostům nabízet co nejpestřejší zábavu, pravidelně v Šutce pořádáme i tematické večery s živou hudbou. Při příznivém počasí je otevřena letní zahrádka.

Návštěvu naší pivnice můžete spojit s výletem do blízké ZOO nebo do Botanické zahrady; jen 500 metrů od nás je i populární Aquacentrum Šutka. Můžete přijet autem, ale klidně využijte i MHD: ze zastávky metra Kobylisy k nám dojdete po pár minutách chůze. A v těsné blízkosti pivnice je zastávka Písečná, kam se pohodlně dostanete autobusem.

Pivnice Šutka funguje už od roku 1975; v roce 2014 prošla kompletní rekonstrukcí. Za čtyřicet let provozu už dobře víme, co hosté pivnic vyžadují a děláme vše pro to, aby každý z našich návštěvníků byl spokojen. Otevřeno máme denně, tak si najděte čas na návštěvu - v Šutce vám bude dobře!